Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання протиправному захопленню земельних ділянок, Пистанова ВР

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання протиправному захопленню земельних ділянок, N 2541-VI, 21.09.2010, Постанова, Верховна Рада України

Верховна Рада України постановляє: 1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання протиправному захопленню земельних ділянок (реєстр. N 3588), поданий народними депутатами України Кармазіним Ю.А., Бевзенком В.Ф., Мірошниченком Ю.Р.

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань правової політики доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб»»єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Голова Верховної Ради України В.ЛИТВИН

м. Київ, 21 вересня 2010 року N 2541-VI

Не нашли ответа на свой вопрос? Узнайте, как решить именно Вашу проблему - обратитесь в форму онлайн-консультанта справа! Это быстро и бесплатно!
Комментарии 0
Спасибо! Ваш комментарий появится после проверки.
Добавить комментарий